Dzieci przygotowują laurki dla Pani Dyrektor Ani i dla Pani Danusi . Laurki gotowe. Franiu i Hania wręczą je paniom , dziękując za opiekę, wsparcie , miłe słowo, zrozumienie i codzienny uśmiech. Uroczyste pożegnanie naszych Motylków Pola wręcza laurkę z podziękowaniem dla Pani Dyrektor Małgorzaty Miszczak. Nie tak dawno witaliśmy się, a dziś już nadszedł czas pożegnania. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję , że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc, współpracę i zaangażowanie . Dziękujemy za cały magiczny rok, pełen wrażeń ,sukcesów i wzruszeń. Życzymy wszystkim naszym Motylkom i ich rodzicom słonecznych , bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu pięknych wspomnień !!!